Baza projektów domów i rezydencji
Dom jednorodzinny projekty

Budowa domu

10 października 2015

Budowa domu Porady na temat jak obniżyć koszty budowania domu. Choć jest to drogie, aby zbudować dom, to nie znaczy, że trzeba wydać wszystkie swoje pieniądze na projekt. Oto kilka wskazówek, w jaki sposób zaoszczędzić na kosztach budowy: Popracuj nad projektem domu. Tu trzeba wezwać wykonawcę i popracować nad harmonogramem budowy. Kiedy spotykasz wykonawcę należy go zapytać, czy jest w stanie rozbić wszystkie koszty z tym związane. Podczas pracy nad budżetem budowy nie powinieneś być nieśmiały, trzeba zadać pytania, że zrozumieć czego się jeszcze nie rozumie. Pamiętaj, że wykonawcy mają tendencję do robienia innych rzeczy, którymi możesz nie być zainteresowany. Jeżeli znajdziesz coś, czego nie chcesz, powinieneś zwrócić się do wykonawcy, aby natychmiast się tego pozbyć. Negocjuj. Nie ma nic złego w negocjacjach z różnymi zainteresowanymi stronami w procesie budowlanym. Jedna z najważniejszych osób, z którą należy negocjować to jest wykonawca. Tutaj należy zwrócić się do wykonawcy, aby wyciąć jakiś koszt. Należy również negocjować z dostawcami różnych materiałów, których potrzebujesz. Aby zwiększyć szanse na zniżki, można kupić materiały luzem. Źródło własnych materiałów. Jest to możliwe, aby znaleźć pewne materiały, takie jak uchwyty, szafy i klamki sprzedawane po znacznie niższych cenach. Wszystko, co musisz zrobić, to odwiedzić firmę produkcyjną i poprosić ich, aby sprzedali ci materiały po niższych cenach.

Kategorie: Budowa domu | Tagi: , ,

Prezentacja styli architektonicznych

13 września 2015

Prezentacja styli architektonicznych Jeśli planujesz wybrać lub stworzyć projekt domu, warto zapoznać się ze stylami architektonicznymi. Współczesny styl. Domy w nowoczesnym stylu są pozbawione jakiejkolwiek historycznej inspiracji. Ich projekty powstają pod wpływem preferencji mieszkaniowych, które są nowoczesne. Te plany domów mają funkcje, takie jak projekty, które są asymetryczne, dają dużo otwartej przestrzenie, która jest bardzo komfortowa i charakteryzują się ogromnymi połaciami okien. Bungalow. Rodzaj stylu bungalow charakteryzuje się wyposażeniem w drewniane wykończenia do celów dekoracyjnych, ganki, które owijają się wokół domu, krokwie dachowe, które są eksploatowane i dachy, które są niskie rozbite i szczytowe. Europejski styl. Styl Europejski to taki, który obejmuje różne style. Na przykład hiszpański projekty domów mogą być uznane za Europejskie. Zatem można połączyć gruziński styl projektowania domu ze stylem francuskim i włoskim stylem domów. W istocie, każdy styl, który jest odmienny mógł być pod wpływem jakiejkolwiek europejskim stylu pasującego do tej kategorii. Zazwyczaj zewnętrzne europejskiego style projektowania domów wykorzystują jako budulec kamień, dachówkę lub cegły. Czasami kultury zderzają się z francuskim stylu łukowatymi oknami, co jest połączone z włoskim palladiańskimi oknami. Hiszpański styl europejskich projektów domów może zawierać ozdoby wykonane z terakoty i gliną dachówkę, która jest wyłożona na niskim dwuspadowym dachu.

Kategorie: Budowa domu | Tagi: , ,

Korzyści wynikające z budowy domów od południa

13 września 2015

Korzyści wynikające z budowy domów od południa Dowiedz się dlaczego warto zaprojektować swej domy od strony południowej. Usytuowanie domu od strony południowej jest wspaniałe, ponieważ pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy na rachunki za energię elektryczną. To dlatego, że w domu gromadzi się duża ilość ciepła podczas dnia. Ciepło jest następnie redukowane w godzinach wieczornych, zapewniając tym samym, że Twój dom jest ciepły nawet podczas zimnych miesięcy w roku. Ponieważ nie używać tak dużo elektryczności do ogrzania domu, masz możliwość zaoszczędzenia dużych sum pieniędzy. Co rozpatrzyć podczas projektowania domu. Gdy chcesz, aby Twój dom dobrze wyglądał, trzeba wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Na przykład, należy upewnić się, że głównie umieszczony jest w kierunku południowym. Kiedy przychodzisz do projektowania kuchni, należy upewnić się, że jest ona skonstruowana w południowo-wschodnim kierunku. Jeśli nie da się wybudować jej w tym kierunku, należy rozważyć budowę w kierunku północno-wschodnim. Należy zbudować sypialnię w południowo-zachodnim rogu. Także zaleca się budowę zbiornika wodnego w tym kierunku. Należy zawsze zachować kierunek południowo-zachodni, który jest jasny. Wymaga to, aby uniknąć w tej części budowy garaży samochodowych, szamba, zbiorników retencyjnych wody, czy ogrodu w tym kierunku. Pamiętaj, że szamba są związane z utratą ciepła; w związku z tym, należy skonstruować je w kierunkach, gdzie krócej świeci słońce.

Kategorie: Budowa domu | Tagi: , ,

Odmienne style budynków

27 sierpnia 2015

Odmienne style budynków Wybierz odpowiedni styl domu i stwórz własny projekt domu marzeń. Istnieje wiele rodzajów projektów domów, które można wykorzystać. Jeśli zastanawiasz się, które są najlepsze, poniżej znajdziesz przewodnik. Art Deco. Ten styl pochodzi z Francji i pojawił się po pierwszej wojnie światowej. Projekt łączy w sobie tradycyjne motywy rzemieślniczych z wiekowych obrazów i materiałów. Główne cechy projektu są to: bogate kolory, bogate zdobnictwo i śmiałe kształty geometryczne. Istnieje wiele budynków na całym świecie, które nadal mają taką konstrukcję. Bungalow. Ten styl jest popularny na całym świecie. Podczas gdy różne osoby mają różne upodobania względem projektu domu, wspólne cechy tych domów, to werandy i niska wysokość. Projekt zyskał popularność po pierwszej wojnie światowej. W Ameryce Północnej i Wielkiej Brytanii budynku bungalow stosowane są głównie jako domy mieszkalne. Styl wiejski / farma. Ten styl domu jest powszechny w obszarach wiejskich. Wiele zabudowań posiada przestrzeń dla zwierząt. W niektórych przypadkach styl farmerski może być połączony z jedną lub większą liczbą obór, które zostały wykonane tak, aby stworzyć dziedziniec. Istnieje wiele tych typów zabudowań, które przetrwały do dziś. Dwór. Jest to projekt, w którym występuje duży budynek, który jest samowystarczalny. Słowo „dwór” pochodzi od czasownika co oznacza mieszkać. Domy zostały pierwotnie zbudowane dla kapłanów.

Kategorie: Budowa domu | Tagi: , ,